| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am urmat sfatul si am incercat sa vorbesc cu baiatul de care imi place.Pentru inceput l-am intrebat de la ce clasa e(ca e in aceeasi scoala cu mine) si el a dat din umeri. Ce inseamna asta? Ca nu vrea sa vorbeasca cu mine?

3 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ca e un fraier care nu stie sa profite de ocaziile care i se ivesc.

| ccriss a răspuns:

Paii cam asa ceva :-ss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori e timid, ori nu avea chef de vorba.Sincer, eu cred ca nu-l interesezi. Totusi unei prietene i s-a intamplat la fel si cand colo baiatului ii placea de ea doar ca era timid. Incearca sa te imprietenesti cu prietenii lui si incet incet si cu el.Nu ar fi trebuit sa-l intrebi ce clasa e.Fa-te remarcata cand e el langa tine si poate se baga in seama cu tine.