| pery a întrebat:

Buna TPU : Deci azi m-am despartit de prietena mea(cica am devenit prea rece) si ca e vina mea ca ne despartim!
Recunosc ca de la un timp nu prea mai vorbeam. si cand o sunam imi dadea ocupat, cand ii trimiteam mesaj nu raspundea!
Ce ziceti ma chinui sa ne impacam sau o las in treaba ei?
nu o sa ii cer scuze pentru ca nu am facut nimic
Funda

Răspuns Câştigător
| elComandantee a răspuns:

Las-o în treaba ei.
Şi-a cam luat-o în cap şi are fiţe acum... ştie că ţii la ea şi că eşti prost şi o să te întorci.
ORi asta, ori s-a plictisit de tine şi aia e.

8 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Eu merg pe varianta cu "las-o in treaba ei". Daca tinea la tine iti spunea ca ai devenit mai rece atunci cand erati impreuna din dorinta de a schimba ceva si de a putea continua relatia cu tine. Ceea ce a facut ea este clar ca s-a facolosit de faptul ca tu erai mai rece pentru a va desparti. Probabil si-a pierdut interesul fata de tine si isi cauta pe altul.

Be smart and have fun.winking

| mimiwewem a răspuns:

Păi,las-o, și caută-ți alta!
Dacă nu ai făcut nimic, nu-i cere scuze.

| Azµre a răspuns:

Bine ți-a făcut...

| pery explică (pentru Azµre):

**** ma castore

| NnDWtf a răspuns:

Stai la soare, poate faci fotosinteza si te incalzesti.

| extreme0708 a răspuns:

Depinde cat esti tu de afectat. Daca iti lipsesti inseamna ca ti la ea si atunci ar fi bine sa discuti cu ea si sa ii spui si ei motivele pentru care zice ea"nu ai contactat-o".
Daca iti este bine asa si simti ca poti trece peste da-i pacehappy

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a răspuns:

Las-o in pace. E cel mai simplu asa.

| OlgaLalea a răspuns:

Ar fi bine sa o cauti si sa vorbiti ca sa vedeti amandoi adevaratul motiv pentru care v-ati despartit iar apoi veti vedea daca mai puteti continua sau nu.