| Jessica_Dyana_Larysa_2003 a întrebat:

deci eu nu am facut sex cu nimeni, dar un baiat cand eram mica, adica vecinul meu, imi punea mana acolo jos si ma durea dar nu m-a penetrat, oare mai sunt virgina?
Dau funda la cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca s-a jucat cu "pasarica" ta folosind doar mana, dar te durea atunci cand isi baga probabil 1 sau 2 degete in vagin se poate presupune ca a putut sa-ti lezeze/deterioreze himenul ceea ce sa fi provocat o posibila DEFLORARE. Deoarece nu ti-a bagat si penisul chiar si asa "din joaca", in acest moment esti VIRGINA si vei ramane asa pana in momentul in care vei intretine primul act sexual, cel de dezvirginare, ceea ce presupune introducerea unui penis real (nu si artificial) in vaginul tau. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, mai esti virgina.

Răspuns utilizator avertizat
| Winddd a răspuns:

Atâta timp cât nu are loc un contact sexual, încă ești virgină.