| dyutzascumpikiii a întrebat:

Ajuta-ti-ma, v rog!
Am prieten si i-am spus ca sunt virgina, da, nu am facut dragoste cu niciun alt baiat, si atunci cand eram mica am avut un accident si mi-am rupt himenul, si ce sa fac?sad Daca nu mai am himenu, ar fi ca si cum nu as mai fi virgina. crying
Dau funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Malinutza99 a răspuns:

Pai... explica-i asta prietenului tau! Daca te iubeste cu adevarat va intelege. Am citit pe net ca himenul ti se poate rupe din multe motive in afara de sex, asa ca... Si nu, nu e adevarat ca daca nu mai ai himenul nu mai esti virgina. Doar dupa ce o faci, poti spune ca nu mai esti virgina. O zi buna!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OlariuRox a răspuns:

Buna! draga mea daca ai avut un accident e posibil sa il fi fracturat dar nici decum sa il rupi, deoarece himenul se rupe la al 3 contact definitiv.Asa ca stai calma ca la primul contact e imposibil sa nu iti curga sange, asa ca daca esti pregatita de acest pas si daca ai o varsta potrivita, cred ca in jur de 17-18, poti da drumul, dar nu uita fa protejat. Fie ca e rup, cea ce nu cred tu tot stramta vei fi si el isi va da seama ca nu ai mai facut-o.

| MrsVamp a răspuns:

Spune.i ce ne.ai spus si noua!

| Brebeanu_Cornel_1977 a răspuns:

Te duci la ginecolog ai spui problema si te face domnisoara dar costa