| anonim_4396 a întrebat:

deci imi place de un baiat cu care ma inteleg destul de bine, vorbim zilnic ori la scoala ori pe mess, si ne cunoaste de un an si ceva.Problema este ca nu stiu daca si el ma place sau ma vede doar ca pe o buna amica! Credeti ca ar trebui sa ii spun ce simt pentru el? Astept pareri.Tks!happy

Răspuns Câştigător
| carmynutza a răspuns:

E bine sa faci ceea ce simti, daca stimti ca vrei sa-i zici atunci fa-o, e mai bine sa-ti para rau de ce ai facut decat de ce n-ai facut, bafta!

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Ori ii spui,ori astepti sa vezi pana unde merge el, daca vrea mai mult decat amicitie, va face el pasul