| ιиѕιde a întrebat:

Deci imi place de un baiat mai mare cu un an decat mine.
Am vorbit cu el de 2 ori.
Ultima data am murit de ras si i-am promis ca-i voi face un cadou de ziua lui chiar daca nu ne cunoastem.Ciudat este ca atunci cand i-am spus ca ii voi da un cadou nu m-a intrebat "De ce vrei sa faci asta?" sau "Ma placi de faci asta?" ci mi-a multumit. :3
Ce sa fac?
Mi-a spus: "Fato,ma omori, de ce nu-mi spui acum ce-mi dai cadou? big grin " iar eu "Baietel stai calm.".
Acum verisorul lui (care e in clasa cu mine ) ma seaca sa-i spun ce-i cumpar cadou.
Ziua tipului e in decembrie.straight face si eu deja am cadoul.
Ce sa fac? laughing
Sunt asa de derutata.
FUNDA. :3

Răspuns Câştigător
| k3r0s3x a răspuns:

Deci 1: Nu inteleg faza ca e cu un an mai mare ca tine. Fato Dragostea n-are varsta. 2) Nu il baga in seama pe verisorul lui si, Pastreaza cadoul intr-un loc sigur pentru ai face o surpriza. 3)Si daca vrei sa ai o relatie cu acesta vorbeste cu el, Dar ai grija sa nu pari prea ''Violenta'' ''Disperata'' '' Insistenta''.

Mult succes big grin

2 răspunsuri:
| GrilDollllllll a răspuns:

Descurcateeeeeeeeeee