| abcdefghijklmnopqrstuv a întrebat:

Am o mare nelamurire.Promit ca dau fundita: de mult timp am auzit de la o prietena de un baiat.Eu am luat legatura cu el si a inceput sa-mi placa de el.Eu sunt clasa a7a el a9a.Ne cunosteam. Partea proasta e ca are prietena. O cunosc si stiu ca nu s-ar desparti de ea pentru mine.Adica,asta simt.Sa va zic ce am vorbit important cu el si cateva semne: -mi-a spus ca sunt frumoasa. -l-am pus pe facebook ca frate si acum noi vorbim numai cu"ce faci sister:*" si "ce faci fratioare:*", vorbeste destul de frumos cu mine si sunt derutata. -a acceptat sa imi dea nr. lui de telefon si acum vorbesc cu el. -seara trecuta am vorbit cu el pana la 4 dimineata pe messenger. -l-am intrebat daca sunt enervanta (ca mereu il cam bag in seama) si a zis ca nu. -l-am intrebat ce melodie mi-ar dedica si a spus 50 cent-5 senses. Sunt foarte derutata. As vrea sa se desparta de fata respectiva pentru ca tin la el. Ne cunoastem de mult timp si semnele astea nu stiu ce ar insemna. Sper sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Rihannax a răspuns:

Hmm asa facem si eu...deci eu zic sa nu il bagi in seama vreo 3 -4 zile ca dupa te va baga el, incearca sa iesiti pe afara sa vb fata'n fata nu numai pe mesenger, el sta cu fata aia nu pentru ca sau indragostit pe mesenger ci fata'n fata deci eu iti zic sa te intalnesti cu el