| anonim_4396 a întrebat:

deci m-am indragostit de un baiat din scoala, il cheama alex si are 15 ani iar eu 14.problema ie ca nu ne cunoastem deloc, dar eu i-am trimis o cerere de prietenie pe facebook si am incercat sa ma bag in discutie cu el dar el m-a raspuns mai urat inapoi.si nu ne cuniastem deloc si as vrea sa pot cumva sa-l fac sa ma observe in scoala si sa davenim cel putin prieteni.nu stiu cum sa fac spuneti-mi vooooooiiiii! cand imi raspundeti sa nu imi dati raspunsuri de telenovele ok?laughing:-)raspundeti repede

Răspuns Câştigător
| UnZambetTeRog a răspuns:

Fa rost de id luiwinking si vorbiti pe mess. Chiar daca te respinge mai incearca. Daca e bine cum spus. Innebuneste`l sa vada ca e ceva neinregula. Isi va da seama daca vorbesti cu el alfel. Insa nu fi prea directa. Se poate speria de tine.Eu asa as face in locul tau.winking pup si succeslove struck

7 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Ce inseamna dragoste? Cum iti dai seama ca te-ai indragostit de el?
Te rog frumos sa-mi raspunzi la aceste intrebari.

| alleecsandra a răspuns:

Degeaba.cum sa l faci sa te observe?! el nu a vazut acea "stralucire" la tine! daca l casai nici atat nu rezolvi nimic

| DidudicaDi a răspuns:

Ce naiba era sa spun o injuratura. cum sa te placa daca nu te cunoaste. Sfatul meu incearca sa intri in discutie cu el. Si apropo daca iti raspunde urat inseamna ca te place pentru ca baieti cand bat fetele cand le vorbesc urat inseamna ca le plac funda plz?

| ANGEL7DEVIL a răspuns:

Aaa si apropo dau funda la primi trei care imi dau un raspuns satisfacator si inca ceva cand am spus mai sus ca nu ne cunoastem deloc vroiam sa spun ca el nu ma stie eu stiu foarte multe despre el.

| ANGEL7DEVIL a răspuns:

@reneesme am facut rost de id lui de mult si m-am bagat in discutie cu el de multe ori da el nu pre intra pe mess si cand intra am observat ca sta doar 2-3 minute si iese.eu nu mai vreau sa intru in discuti cu el pe mess ca dupa aia chiar ca nu mai am nici o sansa cu el...mai ales ca de multe ori pe coridor se iuta la mine uneori cand trece pe langa mine isi intoaarce capul spre mine...bine nu stiu sigur daca la mine se uita dar privirea e indreptata spre mine intelegi mersi oricum paaa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu tu trebuie sa faci:sa te aranjezi si sa te faci populara.

| ciocolata_1598 a răspuns:

Incearca sa te faci observata de prietenii lui, asa veti ajunge sa va cun...