| wwwxxxx a întrebat:

Imi place de un baiat si e cu 2 ani mai mare ca mine, el nu ma stie dar eu stiu cum il cheama si profilul pe facebook insa i-am trimis cerere de prietenie si nu mi-a raspuns. invatam intr-o scoala dar nu ma vede niciodata fiindca se uita undeva departe peste capul meu, ce sa fac cum sa ii atrag atentia fara ca sa iasa aiurea si sa observe ca fac primul pas?

3 răspunsuri:
| Amy1 a răspuns:

Nu prea dai multe detalii confused. Insa poti sa faci urmatorul lucrubig grinaca cunosti pe cineva apropiat lucru, Adica prietenii comuni, ii poti ruga sa-ti faca cunostiinta.Asa poate incepe totul.Si stiu multe relatii bazate pe imprietenirea datorita prietenilor comuni. poti sa aflii chestiidespre el de la altii, si sa-i atragi atentia "aratandu-i" ca-ti plac aceleasi chestii ca lui!:*

| wwwxxxx explică (pentru Amy1):

Dar daca nu avem prieteni comuni? crying

| Amy1 a răspuns (pentru wwwxxxx):

Atunci ai putea sa-i comentezi pozele de pe facebokk.sa-i dai likeuri si chiar sa discuti cu el.Asta poate iol va face sa-si dea seama ca tu chiar il placilaughing