| Denise8 a întrebat:

Hei, TPU! Deci anul acesta am inceput liceul si fac naveta,iar pe naveta e un baiat extrem de dragut,dar nu prea cred ca ma observa. Acum o luna mi-a trimis cerere de prietenie pe facebook,ceea ce m-a facut sa ma gandesc ca nu-i sunt chiar indiferenta. Toti din autobuz spun ca-i place de o face care face si ea naveta,dar nu e nimic sigur, insa vorbeste destul de des cu ea. Vreau doar sa imi spuneti ce credeti si as vrea sa imi dati un sfat..adica ce ar trebui sa fac ca sa ma observe si ca sa-i ridic interesul fata de mine?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aseaza-te langa el in autobuz si vezi ce face.Cred ca este cel mai simplu mod de a intra in atentia lui.

| lulu03 a răspuns:

Fii tu inseti! nu are rost sa te,, chiniu'' sa te observe! Daca chiar te place va face el primul pas

| Larry_Copilul_1997 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Nu fi timida! Incearca sa avansezi.

Pup :*