| FaraNumeCaSeFura a întrebat:

Buna Tpu...deci,maine ma intalnesc cu o fata si chiar imi place de ea dar faza e ca sunt foarte timid cand vine vorba de saruturi deoarece nu stiu cum sa sarut, nu stiu cum sa parcurg "etapele sarutului" si imi e frica ca o sa ma fac de ras si ea o sa se desparta de mine. puteti sa imi dati niste sfaturi? Sau un "tutorial" pas cu pas...

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te faci de ras frate, degraba te-ai facut de ras cu atitudinea asta de pampalau, te duci spre fatas o cuprinzi de mijloc si iti atingi buzele de ale ei si bagi limba-n gat

| Wihox a răspuns:

Ieri te plangeai despre colegii tai care se labesc mai mult decat tine si ai o problema si azi nu stii cum sa saruti o fata. Ceva nu e in regula aici.

| Madesz a răspuns:

Pup-o pe obraz, intr-un loc restrans. Daca zambeste dupa ce ai pupat-o pe obraz, sarut-o. Dar nu de ala frantuzesc cu limba-n gat laughing. Si in timp ce o saruti o apuci cu ambele maini de fața ei. Stii ce zic, no? Bafta! Daca mai ai nevoie de sfaturi, ID-ul meu : mady_madabarbu2002@yahoo.com sau facebook : Mady Mãdã. Imi trimiti mesaj si imi zici cum a fost.

Răspuns utilizator avertizat
| Marya_Marya_1995_Avr0 a răspuns:

Pai va puteti opri pe o banca tu sa iti bagi mana prin parul ei (ai grija totusi sa nu ii incurci parul ca s-ar putea ca in loc de un sarut sa primesti o palma + o despartire) sa te aprorii de ea cat mai lent posibil si apoi daca vezi ca nu se impotriveste poti continua cu sarutul si in legatura cu momentul cand gurile voaste se vor lipi nu trebuie sa te ingrijoresti deoarece totul va veni de la sine si mai poti sa iti pui mana pe fata ei cand saruti...Dar fa ceea cde simti ..Mult noroc si bafta

| FaraNumeCaSeFura explică:

Wihox,m-ai prins sau mai bine spus "ne-ai prins", vezi tu, pe contul acesta suntem cam 5 useri ce il folosesc, fiecare cu problemele lui si am decis sa folosim un singur cont pentru toate problemele :-) Well Done