| Monica0714 a întrebat:

Acum am al doilea prieten insa nu m-am mozolit niciodata si mi-e frica. Il plac cu adevarat insa mi-e teama deoarece tot timpul am avut parte doar de saruturi simple, normale. Puteti sa imi dati niste sfaturi? Cum a fost la voi primul sarut de acest gen?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu primul ce s-a întâmplat?
Ce vârstă ai?
Pa, pa.

| Monica0714 explică (pentru Legiuitoarea):

Am 15. Primul a fost obisnuit.

| Deny1333 a răspuns:

Nu te-ai "mozolit"? Nu e prea drăguţ să numeşti sărutul aşa. laughing
Stai liniştită, nu e nimic înfricoşător. Lasă-l pe el să conducă, imită-i mişcările. E floare la ureche.

| unarab40 a răspuns:

Normal,,limba si buze lucreaza fine

| fuzzer a răspuns:

Chestiile astea se intampla de la o anumita varsta, cand vei fi pregatita, vei face fata acestor presiuni.

| JosePpPp a răspuns:

E ca ceasul. Mereu te uiti la limbi

| Valentin_Dolsheb_1998 a răspuns:

Nu te ingrijora totul vine de la sine