| grapefruit a întrebat:

Deci mie imi place de o fata (13 ani ) si noi vb la scoala si pe mass mult si azi mi-a spus pe mess ca ii place de un baiat am intrebat-o de cine si a zis ca ii place de mine si eu am zis ca imi place de ea. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| andree_5411 a răspuns:

Stai cu ea.E calar ca te place, si ca o placi.
Succes.
Funda
?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ii zici ca o placi foarte mult si ca vrei sa fi cu ea

| Iulia8659 a răspuns:

Pai invit-o la un suc in oras si spune-i ca o placi foarte mult si daca ar vrea sa fiti impreuna, simplu.
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ce sa faci daca acum ai aflat ca te place acum poti sa-i spui ce simti pentru ea si actioneaza faci ceva frumos uite de 1 martie fai un cadou mai special si asa atenti pana o sa inceapta sa te placa mai mult si atunci poti s-o intrebi daca vrea sa stea cu tine si asa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ai la mana acum!