| eusicumine98 a întrebat:

Deci... mie imi place de un baiat pe care oarecum il cunosc. Adica nu suntem foarte apropiati dar ne stim. E cel despre care v-am spus si in ultima intrebare, daca stiti. Eu m-am bagat in seama cu el si l-am intrebat ce face si nu stiu ce doar ca nu am vorbit mult pentru ca avea treaba. Acum, logic ar fi sa astept ca el sa se bage in seama, nu?
Si daca nu o face ce ar trebuie sa fac eu? Data trecuta i-am spus ca ma plictiseam si nu aveam cu cine vorbi dar acum nu cred ca as mai gasi un alt pretext.
Help me!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine sa ramai cu tine. Pe el nu-l interesezi.

| Amidamaru141 a răspuns:

Ca sa te bagi in seama, cel mai usor este sa te ciocnesti,, neintentionat,, de el ca si cum ai fi fost oarecum accidental pe acolo, si ca sa intri in discutie cu un tip nu este greu, de obicei acestora le place sa se vorbeasca despre ei stii asa suntem noi ne place sa ne dam talente, sau ceva in genu, daca stii ce ii place deja poti discuta cu acesta foarte lejer.

| Behappy11 a răspuns:

Ar trebuie sa vorbesti cu el si sa cauti motive ca sa poti sa vorbesti cu el si asa vb in continuare si pui si tu intrebari il provoci ca sa zic asa si vezi tu... Sper ca am fost de ajutor!