| zuzu_9563 a întrebat:

Buna TPUhappy deci... o sa incep cu inceputulbig grin am iesit afara eu cu 2 prietene si 2 baieti. una dintre fete a stat cam de un an cu unul dintre baieti.in fine.baiatul acela sa purtat super cu mine in comparatie cu celelalte fete...era tot dupa mine, se uita la mine foarte insistent, m-a luat in brate, chestii de genul acesta.Problema e ca fosta lui iubita(prietena mea) mi-a spus in seara asta ca incepe sa se indragosteasca de el din nou. fata ne-a invitat pe mai multi sa dormim la ea poimaine si va fi si acel baiat. mie imi place mult de el, dar nu vreau sa o ranesc nici peprietena meastraight face ce sa fac?straight faceHelpstraight face:-s

Funda si vot!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Encore a răspuns:

Dar daca tipul te place pe tine si nu pe ea, ar trebui si ea sa inteleaga.

3 răspunsuri:
| vampiressa a răspuns:

Eu zic sa nu iti lasi prietena pentru un baiat.Acesta te poate rani la un moment dat si vei avea nevoie de sfaturile prietenei tale dar din pacate nu o vei mai avea.Noi iun gasca avem o regula:Nu stam niciodata cu fostii prietenelor.

| ღÐelly a răspuns:

Trebuie sa astepti sa vezi daca te place pe tine sau pe ea. daca te place, ar trebi sa-ti zicawinking

| MnIwant a răspuns:

Pai depinde. daca sunteti prietene bune nu merita sa sacrifici prietenia voastra pentru un baiat.Crede'mahappy.Dar cum de ti'a zis abia dupe ce s-a dat baiatul la tine? du'te la prietena ta acasa poimaine si daca se mai da baiatul la tine ai 2 variante.Fie a)daca iti place ii raspunzi cu aceeassi moneda Fie b)daca nu ii raspunzi si gata.(la un oment dat o sa se plictisesca sa stea dupa tine). Deci vezi ce faci! Bafta:X!