| EduardPaul94 a întrebat:

Buna tpu..deci pot sa va spun ca ma simt foarte singur..problema e o fata..ma tin dupa ea de anul trecut din iarna ..cam asa..tot timpul cand ne intalneam ea imi zambea si ma privea in ochi deci intr-un fel mi-a dat sperante. vorbeam si la scoala, si prin mesaje si pe net..mereu imi trimitea pupici si chestii de astea, in oras nu am iesit pentru ca ea nu e din oras.dar invatam la aceiasi scoala.nu e genul de fata de aia panarama ..eu m-am atasat foarte mult de ea,pot spune ca m-am indragostit de ea sad,eu vazand ca ea tot imi da semne si asa am vorbit cu ea de o relatie si imediat forte revoltata mi-a zis ca nu vrea ca nu ne potrivim, ca cica are prieten..deci va da-ti seama cum m-am simtit eu dupa atata vreme ..mai ales ca intr-o pauza cand ne-am intalnit si se sunase, am dat sa o pup pe obraz si mai mult am pupato p gura decat p obraz..si nu a zis nimica ..nu stiu ce sa mai fac de cateva zile tot stau suparat si simt ca-mi bubuie capul, nu stiu de ce a fost asa. poate fiindca ma incurcasem si cu vara ei.dar cu vara ei doar am vorbit nimic mai mult.dar aia probabil intelesese altceva..nu stiu ce sa fac ..sunt foarte trist..cine a trecut prin asa ceva intelege..deci nu ma luati la misto. daca aveti sa-mi da-ti niste sfaturi ca nu stiu ce sa mai fac.ma simt foarte aiurea.nu mai am chef de nimicsad.dau funda!(eu sut clasa a11-a ea a 8-a poate conteaza daca va zic si asta)

1 răspuns:
| Ofiintă a răspuns:

Buna
Daca ea spune ca nu te vrea eu nu inteleg de ce te mai ti dupa ea>?

Un lucru trebuie sa intelegi, te-a spus verde in fata ca nu te vrea eii atunci nu te vreaa.
Fata este numai in clasa 8 deci are aprox-14-15 sa inteleg, ea are examene de admitere, trebuie sa intre la un liceu sincer nu cred ca i-ar sta capul la baieti(mai ales la baieti de care nu-i place) deci cel mai bine pentru tine este sa o lasi sa-si vada de treaba. Te-a mintzit ca are prieten pentru ca nu doreste sa te ti de ea cu trecerea anilor cand va fi si ea la liceu sigur isi va face un prieten dar luand in vedere sentimentele ei profunde fata de tine laughing nu cred ca vei fi tu acela.
Sfat: Mai exista si alte fete care sa nu fie "panarame" trebuie doar sa le observi! Nu inseamna ca daca nu te vrea o fata viata a luat sfarsitlaughing
Numai bine!
papa