| Misspink12 a întrebat:

Buna TPUhappy Deci problema mea a inceput acum un an sa va povestesc: Eu am o prietena foarte buna Bia si odata m-a invitat la ea in sat (are o casuta intr-un say in apropierea orasului) si eu aveam o cabana la 2 saturi distanta pe un deal.Ea venea la mine eu la ea dar dupa un timp mea zis ca a cunoscut un baiat foarte dragut dar ei era foarte rusine sa ii spuna ce simte si mea cerut ajutorul (normal ca mam implicat) ea in fie care zi ma suna sa imi zica de acest baiat (de aici meam dat seama ca deja il iubea foarte mult )si mea zis ca si el o iubea pe ea.Ok m-am dus acolo la ea in sat i-am cuplat totul bine happy multa iubire:* dar ei stiau ca eu n-am iubit si ma vedeau singura dar fericita asa si ce su gandit sa ma cupleze cu unu de acolo eu nu am vrut pentru ca ala nu era genu meu de baiat,dar apoi bia a zis ca se supara pe mine daca nu ma cuplez cu ala, mam cuplat cu ala el ma iubea enorm eu nu pe el, dar in timp am inceput sal iubesc foarte mult.In fie care sfarsit de saptamana mergem la ea in sat a intalneam cu iubi totul perfect pana cand ma tot suna unu cu nr ascuns eu ii raspundeam il injuram in fine pana cand meam uitat telefonul pe masa in bucatarie si ma suna ala si a raspuns tata si au inceput problemele (eu cu ala din sat numa eu el si bia si iubitul ei stiam)si m-am certat rau cu tata asta nu mai conteaza si apoi tata a zis de la Bia il cunosti tu pe asta eu nuuu el ba da ca ea te invata prosti(de fapt eu o invatam pe ea da nu-i puteam zice asta la tata)noo nu-i bai ca nu mai meri la ea niciodata ...si eu nu mam mai intalnit cu Bia de atunci sad nici cu iubi (inca sunte impreuna) ii duc doru foarte mult vorbim numai la tel rar si pe mess tot timpu :X ma iubeste il iubesc enorm:X bun acum vine intrebare :Cum sa fac sal mai vad pentru ca nu pot trai fara elsad? dau funda va rog ajutati-ma nu va bateti joc de mine nu stiu ce sa ma faccrying

5 răspunsuri:
| KamyKaze666 a răspuns:

Si nu poate veni si el la tine in oras?
Ce este asa de greu le zici parintilor ca iesi cu amicele si zii lu prietenu tau sa vina si el pe la tine ca nu o muri. daca tot te iubeste asa mult

| KamyKaze666 a răspuns:

Si poate tipul ala isi batea joc de tine findca de unde sa aiba cineva numarul tau daca nu de la "Bia" sau prietenul tau? ca e prea greu de crezut sa fie o asemenea coincidenta sa iti si nemereasca numarul si sa stie si de relatia tau cu prietenul tau

| Brâncuşi a răspuns:

Viaţa ne rezervă multe lucruri minunate, sigur după o vreme... nu mai pune atât sufet unei relaţii fi sigură pe tine şi ai să vezi că te vei linişti. Dacă stai mereu cu gândul nu rezolvi nimic secretul este în mâinile tale tu trebuie să-l descoperi.
Succes şi o zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calmează-te.
Când aud expresia ''nu pot trăi fără el'' mi se face pielea de găină.Poţi...acum trăieşti, chiar dacă nu eşti CU el!
Vă iubiţi, da? O să găsiţi nişte modalităţi ca să vă vedeţi.
Discutaţi despre asta şi în locul tău, aş purta o discuţie serioasă cu tata.Mi-aş cere scuze şi aş lămuri situaţia, ba chiar i-aş spune că ţin la cineva.

Şi părinţii tăi au trecut prin aşa ceva.
Succes

| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Te rog din suflet, inchide calculatorul, deconecteaza netul si dati foc! Violezi gramatica limbii romane.