| Lara_6869 a întrebat:

Salut:*! Urmeaza sa ma vad in vacanta cu baiatul de care imi place.Eu am bunici dintr-un oras apropiat dar el s-a mutat anul trecut din orasul meu in acel oras.Problema e(in afara ma mor de dorul lui) el tocmai a trecut printr-o despartire urata, s-a cuplat cu o fata din grupul nostur pe vremea cand statea in acest oras si relatia la disnanta(desi nu prea mare, ei se vedeau in week-end) s-a stricat fiindca asta s-a bagat cu cel mai bun prieten a luistraight faceRevenind cum sa fac sa ma cuplez cu el?straight face Eu sunt de fel mai bagacioasa, si el e cu mine ca un frate noi si cu inca 2 amici suntem un fel de gasca de soc el este un fel de sefu si eu aia care daca zice ceva seful face fara sa comenteze.La adresa noastra s-au batut multe apropouri. Dar el mi-a zis ca vrea sa se cumpleze cu o alta fatastraight face. Pe care eu nu o suport dar nu i-am zis nimic.Ba chiar m-a rugat sa il ajut sa se cupleze cu aia si eu am zis ca il ajut(eu nu prea pot sa ii refuz). Ce sa fac! Eu il vreau pentru mine sa il castig nu pentru alta! Ajutoooooorrrr va roooggg multbatting eyelashes.

3 răspunsuri:
| engerAshU a răspuns:

In principiu, din cate observ in... "gasca de soc" tu esti cea care taie si spanzura si ce zici tu, e lege pentru ceilalti. Pai atunci ce e greu sa ii zici "mai baiatule, eu te iubesc. iubeste'ma sau te termin"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce descriere narcisista ti'ai facut straight face.
Ma rog, tu il iubesti sau e doar orgoliu? Asa, sa arati ca poti?

| Lara_6869 explică:

laughing Nu m-am referit ca sunt rea sau ceva, dar el daca il rog face totul pentru mine, daca zic eu ca imi e sete merge el l-a magazin si imi i-a apahappy...Despre asta e vorba.