| BeBeAleXa a întrebat:

Un baiat m-a placut si s-a dat la mine, iar eu m-am indragostit de el si ne-am cuplat, dar a inceput sa se indeparteze de mine si ne-am certat.Merita sa-l iert, inca il mai iubesc...

Răspuns Câştigător
| asdfghjklo a răspuns:

Oricine merita a doua sansa! daca tu crezi ca il iubesti si sentimentu e inca reciproc. iarta l. nu exista relatii fara certuri.

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu e iubire, e o joaca cu iubirea ceea ce faceti voi.....asa ca daca iti place jocul-iarta-l!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Sunt sigura ca de fapt se joaca cu tine.Plus ca daca te iubea cu adevarat nu tiar fi gresit cu nimic.Despartete de el ca sa ii arati ca nu poti fi fraierita, plus ca asa e celmai bine sa te desparti de el.
O zi buna!

| irrumator30 a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi care sunt motivele pentru care s-a indepartat de tine. Spune-i care sunt sentimentele tale fata de el, si ajungeti la un numitor comun.

Răspuns utilizator avertizat
| Roland_Szekely_1987 a răspuns:

Na fi atent e mai bine sa almati amandoi si sa va gandi ce v-ati certat daca nu e prea mare scofala atunci mai poti ierta numai sa nu te afecteze asta in viitor pentru ca orice cearta are si o consecinta in viitor daca ceri prea mult de exemplu despartirea sau separarea dar e mai bine sa mai va ganditi amandoi sentimentel voastre.