| Dragutzaluyza a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma cuplez cu cineva? era sa ma cuplez cu un baiat dar o fata pe care am crezut-o prietena a spus ca ma ajuta cu el si de fapt ea ii spunea numa minciuni despre mine, apoi s-a cuplat cu el...acum nu prea mai am incredere ca pot sa gasesc si pe alt cineva!cryingcrying

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu ai pentru ce. Funda? :*

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Vezi? Daia nu e bine sa ai incredere niciodata in prieteni. Acum e bine ca te-ai convins singura.Dar trebuie sa inveti din greseli, si sa nu mai ai incredere in nimeni! Plus ca trebuia sa ii rupi parul din cap prietenei tale, eu una asa as fi facut, sincer! Acum nu iti ramane decat sa fi increzatoare si sa nu mai spui nimanui ceea ce simti. Mai bine vi si ne spui noua aici pe TPU, spui unor straini, decat prietenelor. Oricum trebuie sa iti faci un plan bine pus la punct si sa te duci sa vorbesti cu baiatul pe care il placi, pana nu se intampla la fel si ti-l sufla alta.Bafta :*:*:*:*

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Vezi? Daia nu e bine sa ai incredere niciodata in prieteni. Acum e bine ca te-ai convins singura.Dar trebuie sa inveti din greseli, si sa nu mai ai incredere in nimeni! Plus ca trebuia sa ii rupi parul din cap prietenei tale, eu una asa as fi facut, sincer! Acum nu iti ramane decat sa fi increzatoare si sa nu mai spui nimanui ceea ce simti. Mai bine vi si ne spui noua aici pe TPU, spui unor straini, decat prietenelor. Oricum trebuie sa iti faci un plan bine pus la punct si sa te duci sa vorbesti cu baiatul pe care il placi, pana nu se intampla la fel si ti-l sufla alta.Bafta :*:*:*:*

| Dragutzaluyza explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Ms mult pentru. sfat:*

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Dragutzaluyza):

Nu ai pentru ce. Funda? :*