| Pysyqtza2012 a întrebat:

deci sa incep azi am venit de la magazin cu amicii mei sai numim x si y....pe drum x a vrut s ma ia de nijloc adica sa ma tina in brate iar y i-a dat peste mana si i-a spus,, ia mana de pe ia" dupa y mi-a facut cu ochiul... oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns:

Da scumpo

10 răspunsuri:
| AndruţHere a răspuns:

Sincer,nu cred. Daca y zambea, atunci a fost vrajealathinking daca nu zambea, da, probabil este o intrebare si asta.

Răspuns utilizator avertizat
| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Cre' ca glumea big grin

| LaNaibaa a răspuns:

laughing)laughing n era la doctor cumva? :S

| sniper2998 a răspuns:

Hmmmmmm daca mai vine si "a" esti o mareeeeee curvabig grin

| jkhdf7645gis34o9st a răspuns:

Da' cu restul' alfabetului ce faci?

| usernameSg0 a răspuns (pentru jkhdf7645gis34o9st):

Nu-ti face griji ca n-o sa faca prea multe ca doar y e pasnicul ei.laughing

| Marian_Tone_1997 a răspuns:

C deja vrea o noapte cu tine laughing)