| lipici a întrebat:

Cam de cand s-a terminat scoala ( am terminat a 8 a ) un fost coleg tot intra in vorba cu mine vorbeam mult mai mult decat la scoala si la scoala ne intelegeam super deci ne-am apropiat si acum 2 saptamani m-a chemat afara si i-am zis ca nu ies dar poate sa vina la mine in fata si a venit acolo am ascultat muzica el a venit mai aproape de mine, si-a pus mana in juru` meu eu m-am uitat spre el si i-am zambit cand sa plec m-a luat de mana si m-a tras spre el si stateam razamatzi de perete, el peste mine cum ar venii laughing si am simtit ca e ceva tare la el in pantaloni am plecat inauntru si l-am pupat pe obraz la plecare ( apoi a urmat o discutie pe messenger ca de ce nu l-am sarutat, sau cel putin sa-l fi pupat pe gura si ca nu trebuia sa plec ) a doua seara a plouat si l-am invitat la mine acasa ascultam muzica ne uitam prin reviste si eu m-am intins pe pat el s-a pus langa mine ma mangaia si eu neinteresata de avansurile lui ma jucam pe telefon si fiind concentrata acolo el s-a urcat peste mine si m-a muscat de gat i-am zis sa se dea jos si m-a rugat sa-l las acolo vazand ca nu face nimic doar statea. l-am lasat dupa un timp m-a intrebat daca vreau sa facem "ceva frumos". eu l-am refuzat si atunci am zis ca trebuie sa plece. a trecut ceva timp in care vorbeam doar pe mess si ne intalneam pe strada si doar povesteam pana alaltaseara cand am vb cu el pe mess si mi-a zis daca as putea sa stau cu el la mine in fata eu i-am zis ca da si a venit ieri seara.stateam pur si simplu nu scoteam nici un sunet. apoi mie mi-a sunat telefonul si le-am zis unor verisoare sa vina acasa ca eu am ajuns si el mi-a zis sa le zic sa mai stea ceva timp ca vrea sa-mi zice ceva si atunci cand am inchis telefonul el mi-a zis sa ma pun la el in bratze m-am pus m-am sarutat cu el, povesteam, a inceput sa ma pipaie baiatul fiind dragut l-am lasat el mi-a deschis usor bluza de trening si m-am pupat pe san el mi-a luat mana si mi-a pus-o la el pe pantaloni sa vad ca ii s-a sculat eu am lasat mana acolo am continuat cu saruturisi dupa aia cum stateam si ne uitam unu la altu mi-a zis incet la ureche vrei sa fi iubita mea? eu am zambit si i-am zis ca da ( baiatu chiar imi placea si din generala am avut o pasiunea pentru el ) apoi a trebuit sa plec inauntru, inainte de plecare m-a tras de mana si ne-am mai sarutat o data acum nu stiu ce sa fac.sa continui relatia asta sau el vrea doar sa ma culc cu el.am decis sa nu spunem nimanui despre relatie pana la inceperea scolii ( daca va dura pana atunci ) multumesc anticiapat ca v-ati irosit timpu cu "problema" mea

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

Ok deci.il intrebi daca te iubeste. daca el zice ca da tu nu ii spune direct.asteapta putin sa vezi cum se comporta. daca vezi ca doar pentru "Ceva frumos"te vrea atunci ii dai papuci.dar daca vezi ca se comporta frumos cu tine atunci ramai cu el.bafta! funda?

4 răspunsuri:
| Amidepsi a răspuns:

La varsta asta nu e numai nesanatos, e si ilegal si periculos! ai grija cu el sa nu te trezesti distrusa pe viata.eu zic ca e destul de vulgar ce a facut.ma bucur ca baiatul pe care il placi te place, dar esti sigura ca o sa poti sa rezisti? bafta!

| Daei a răspuns:

Continua si vezi cum decurg lucrurile. Daca vezi ca depaseste limita lasa-l tongue Multa bafta :*

| QueeN ♥ a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa ai alte preocupari. Daca chiar vrei sa stii ce este in capul lui intreaba-l.Insa,daca ai nelamuriri, ar trebui sa pui capat acestei "relatii". Bafta!

| GrayGaby a răspuns:

Daca la varsta lui gandeste asa thinking adica nu are o chifla in stomak si vrea sa si-o traga rolling on the floor eu in locu tau nici nu l-as mai baga in seama