| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa-mi continui povestea. O fata mi-a zis ca ma place, si unui prieten comun ( cel mai bun al ei ) i-a spus asta. Eu i-am spus ca o plac si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a spus "da vreau, dar sa ne mai cunoastem macar un pic" Am pus o prietena sa-i spuna ca o plac si a spus ca nu se astepta, si a spus ca s-a plictisit de relatii si i-a dat link-ul cu un baiat cu care ar vrea, nu-i mare "bunaciune" suntem cam pe la acelasi nivel. Si aseara batea apropuri ca e bine sa fii singur si alte panarame. Nu mai inteleg nimic, deci ma place dar nu vrea sa stea cu mine?! Eu oricum i-am luat o bratara si o mai intreb odata cand suntem face to face, e bine ce fac?

Răspuns Câştigător
| Roland22 a răspuns:

Fii barbat spune-i in *** in fata si vezi cum sta treaba. fara intermediari ca nu esti fatalau*cred eu*. daca nu, las-o, nu ii permite sa isi bata joc de tine, oceanul e plin de peste.mai sunt si alte fete

3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu pune la suflet ce zice femeia in general, ele vorbesc fara sa gandeasca, cine stie ce vrea ea sa evidentieze cu apropourile alea, cel mai bine e sa le ignori. Ideea e sa vorbesti cu ea direct, fara intermediari, ii spui sincer si clar in fata ce simti pentru ea, incerci un sarut, si aia e

| AndreiPaul040300 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Am sarutat-o cand am fost ultima data cu ea. Deasta nu inteleg nimic straight face.

| Dlkee a răspuns:

Da, incercarea oarte n-are. Mai incearca-ti norocul odata. Daca nu vrea, da-o in p*izda masii! Cauta-ti una care sa te aprecieze si sa te merite cu adevarat!