| ℓσνє a întrebat:

Buna TPUhappy!
Deci sa va povestesc. Eram afara si e un baiat dragut de 16 ani, eu am 12 si rietena mea cea mai buna tot 12. Si noi ne uitam dupa el laughing. Si ea zicea ca el se uita la ea, nu la mine. Dupa ce el a venit la mine si m-a intrebat ce mai fac, ea s-a suparat si a zis ca i l-am furat sad. Ce sa-i zic sa ma ierte? Mi-am cerut scuze dar nu a spus nimic... [ scuze categoria ].

Răspuns Câştigător
| D3X73R a răspuns:

rolling on the floorSpune-i mamei ta ca te-a facut prea frumoasa...Si aia e o prosta, daca a sps ca i-ai furat prietenu nu stie ce inseamna cu adevarat "a-i fura iubitul/prietenul".Din punctul meu de vedere tu nu ai nici o vina straight face

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Spune-i ca are lacu' peste. Daca asta o tras la undita ta, nu are de ce sa se supere pe tine, poate ea sa aiba nada mai buna, da' daca pestele e prost, n-ai ce face...
Mai spune-i ca pana va maritati amandoua multa apa va curge pe somes (sau ce rau o fi acela), si multe lacrimi pe obraji. Si vrei ca ea sa-ti stearga lacrimile tale si tu pe ale ei, de cate ori va fi nevoie. Pentru baieti nu merita sa va certati.

| IzabellaVanessa a răspuns:

Astea sunt copilarii. intr'adevar nu am ce sa va cer la 12 ani.Nu are de ce sa se supere pe tine avand in vedere ca tu nu ai facut nimic si ca el a venit la tine. Las'o in pace ii va trece supararea curand. Daca tu chiar vrei sa te impaci mai repede cu ea explica'i ca nu e vina ta si ca tu nu ai facut nimicwinking Bafta

| dddddadada a răspuns:

Sa-i aduci aminte peste vreo 5-6 ani, asta sa faci happy.

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Incearca sa vorbesti cu ea si sa ii spui ca tie nu iti placea de ala si ca doar te-a intrebat ce faci.Pe mine sincer ma enerveaza chestile astea.E clar ca e geloasa pe tine.Din partea mea las-o in pace.

| amaliaamely a răspuns:

Buna! Deci amu ce vina ai tu ca o venit ala la tine si o intrebat ce faci...Amu asat nu era de loc vina ta si explica-i la aia ca tu nu ai facut nmicbig grinbig grinbig grin:

| TraficantaDeNutella a răspuns:

In primul rand, nu i l-ai furat happy 2 : Asta nu ii prietenie, daca iti era prietena adevarata chiar era fericita pentru tine happy Poate nu va place pe nici una happy si persoanele de genul prieteni tale au 2 fete : prima : lingusitoare, frumoasa, fata perfecta 2 : cand unui prieten i se intampla ceva ce isi doreste sa i se intample ei, il lasa happy Eu zic sa nu mai fiti asa de bune prietene happy Fiindca pentru ea cred ca estii 0. Scuze daca te-am descurajat dar asta ii adevarul. Nu ii mai zice nimic. Prefate ca nu iti pasa, si sa vezi cum vine la tine inapoi. Hay Ciao :*

| andreydanyel99 a răspuns:

Pai zii ca nu tu ai fost de vina si incearca sa o intrebi dc s-a suparat fiindca tu nu i-ai zis nimic baiatului dar poate baiatul te place pe tine si nu stie ca prietena ta il place daca iai povesi baiatului poti sa te impaci cu fata si rezolvi si problema cu cuplul lor sper sa iti fiu de folos te rog fundita big grin

| Anutsa410 a răspuns:

Nu iti e prietena adevarata! Daca ti-ar fi fost s ar fi bucurat pentru tinehappy

| biencutzapwp a răspuns:

Stiu situatia prin care treci eram impreuna cu un baiat iar prietena mea l-a luat l-a sarutat ii facea cadouri deci nai dc sa-i ceri scuze prietenei tale fiindca nu ai facut nimic rau

| Brandes_Daniel_Sorin_1987 a răspuns:

Eu cred ca nu are motiv sa se supere sunteti tinere va inpacati