| SimonaSymo a întrebat:

de cand a inceput scoala, se tot uita la mine un coleg, zambeste si ma tot saluta. (el era dintotdeauna foarte rau cu mine.adica nu vorbea cu mine si nu ma baga in seama.) Prietenele imi tot spun ca poate ma place. Oare e adevarat? nu mai stiu ce sa cred...

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

E posibil să te considere o persoană de treabă, nu să te placă neapărat. Cel mai bine ar fi să vorbeşti despre asta cu el sau cu un amic de'al lui foarte bun, care ştie ce şi cum.
Succes!

3 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Te place, si in sfarsit e destul de matur sa se aratehappy. Intrebarea e tu il placi?

| sandrin4sabin a răspuns:

Intreaba-l big grin

| AlinaAndreeaa a răspuns:

Poate vrea sa fiti prieteni big grin incearca sa vorbesti cu el dar nu il intreba din prima daca te place.