| Roby860 a întrebat:

deci sunt Alina si vreau sa va spun ca mai e putin si incepe liceul. Vreau sa abordez un caine de rasa, de preferat sa fie un buldog german, oare am sanse sa intalnesc unul pe strada? Si inca ceva cum fac sa il mangai adica sa ii placa si lui? I-am intrebat pe Roby si Alex si mi-au zis sa intreb aici ca ei nu se pricep la abordat caini. Dau funda si va rog eu fiti seriosi fara mistouri ca nu am chef...recunosc doar intrebari tampite am pus pana acum dar ar cam fi cazul sa recunoasteti ca de data asta am pus o intrebare foarte normala si inteligenta. P.S. scuzati categoria stiu ca nu e tocmai potrivita dar nu mai vreau sa o pun la adolescenti ca imi raspund mereu doar 3 persoane care fac misto de mine si m-am saturat. sper ca la categoria asta sa fie persoane care sa nu faca misto de mine. Va multumes mult si scuze ca am scris asa mult TPU :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alina,fata buna si frumoasa, invata de pe acum, caci anii trec repede.Pe strada sa nu abordezi pe nimeni, dar nici sa dai semne ca ai fi usor de abordat.
Apropo, unii maidanezi rup lesa.winking

| missfatadelatara a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate voia sa zică AVORTEZE.hee hee

| Roby860 explică (pentru missfatadelatara):

Ba nu... abordeze am zis nu avorteze. daca nu ai nimic interesant si important de zis la intrebarile mele nu mai raspunde la ele! atat am vrut sa iti zic

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti dispusa sa adopti un caine, vei face o fapta buna daca vei prelua un caine dintr-un adapost al serviciului de ecarisaj. Te poti prezenta la orice adapost in care sunt gazduiti caini comunitari sau abandonati si iti poti alege patrupedul dorit. Succes!

| Doub a răspuns:

Dupa urechi, acolo e locul
bafta! :*

| minrest a răspuns:

Interesant ca te incita sa spui mascari gratuite fetelor pe net, asta e semn sigur de impotenta. Ia sa te raportez eu.

| minrest a răspuns:

Alt impotent, este? Ia sa te raportez eu.

| minrest a răspuns:

Obscena gandire, crestine declarat.