| Roby860 a întrebat:

Buna TPU deci sunt Alina iar dupa cum bine stiti toti de azi acest cont este al meu, fratele meu Roby mi l-a dat si mi-a zis ca am mai multa nevoie de cont TPU decat el. Nu stiu sa imi schimb poza de profil si numele asa ca la fiecare intrebare va voi spune ca ma cheama alina ca sa stitzi..Acum vreau sa va zic ca nu voi mai pune intrebari tampite. Vreau sa va intreb daca pot sa gasesc un husky pe strada.dau funda fiindca e rasa mea preferata husky. Thank u and pup 7 :*

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Loool, adevarul e ca un cont de TPU costa vreo 1000$ si trebuie lasate mostenire

| missfatadelatara a răspuns (pentru suntserios):

sad Ești în urmă cu informațiile.

A ajuns la 1500$.

Plus ca la testament au dreptul și vecinii de unde reiese ca se face proces mare.

Să nu mai spun că cei care pun întrebări tâmpite primesc amenda și fac și 10 ani pușcărie.

| SkandallKamataru a răspuns:

Sper ca e scrisa la caterincă intrebarea.