| Marry410 a întrebat:

deci va rog frumos ajutati-ma, un baiat ma place imi face cu mana imi zambeste, se uita la mine ..si alte lucruri dragute.el e a7-a eu sunt a 6-a, si intr-o zi o fata (prietena cu mine care e a5-a) i-a stricat ceasul' si el avrut sa o bata sa dea cu mingea in ea ( fata aceea e mai uratica ca mine, toata lumea zice asta si e super grasa..asa o vad totI), si de cand cu intamplarea cu ceasul' fetei asteia a inceput sa-i placa de baiatul care ma place pe mine, si ea zice ca cica se uita la ea, si intr-o zi i-a zis "buna ce faci?".dar cu mine cand e sa vorbeasca se cam balbaie love struck..intrebarea este : Credeti ca o place pe fata de a5-a (nu ca ma laud dar eu arat mult mai bine ca fata aceea)? ..Nu interpretati gresit va rog ajutati-ma, imi place mult de baiatul acela, nu vreau sa-l pierdcrying

6 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Doamne! Se pierde pentru ca te placelaughing. Il intimidezi, e putin nesigur, e foarte normal - inseamna ca te place destul de mult. Cum poti sa nu-ti dai seama? laughing

| SakonSIUkon a răspuns:

Buna,nu o place pentru ca e urata 50% conteaza sufleul si 50% aspectul.

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Te place p tine cum sa-i placa de batoza
si zici ca se balbaie asta e semn clar ca te place

| papushyka_5572 a răspuns:

Da cred ca te place dar aici am vazut o mica problema.Nu conteaza, draga, aspectul, important este sa fii frumoasa in interior.Si nu trebuie sa ii spui supergrasa. Uite imagineazati ca tie tiar spune ca esti o slabanoaga sau ca esti nalta ca un cocostirc. Tiar placea? Sigur ca nu! Uite am si eu o prietena.Ea e tot plinuta si toti ii zic ''Purcelusa Pepa,, ea cind ajunge acasa incepe sa plinga si citeodata poate sa nu vie la scoala

| Marry410 explică (pentru papushyka_5572):

Dar n-am spus-o cu rautate..doar v-am descris-o in mare, ca el este genul de tip caruia ii plac gagicile subtirele big grin

| ClauditzaaTa a răspuns:

Da, pe tine te place. Si eu am. Fost intr-o situatie asemanatoare...chiar am si o colega care e mai plinuta si nu o place mai nimeni, si in legatura cu " buna ce faci " si eu pot sa ii spun unui baiat oarecare din politetesau dinalte motivewinking daca se si balbaie ace baiat, e topit dupa tine happy!