| Liebe a întrebat:

Bunacrying( TPU deci vreau sa ma ajuati cu ceva, ceva mai complicat deci sa incepem: fac parte dintr-o gasca destul de mare si eu sunt cu un baiat din acea gasca insa nu cred ca o sa mai fiu pentru ca se tot indeparteaza de mine pentru ca doi din acea gasca isi tot bat joc de mine adica ma injura, ma scuipa imi fac tot felul de chesti si pr meu ma crede acum cea mai mare proasta si vrea sa se desparta de mine iar eu nu vreau si prietenele mele au discutat cu baietii aia care se luau de mine dar in zadar ca nu s-au luat vreo 2 zile de mine si acum iar incep si sa plec din gasca e imposibil pentru ca acolo sunt cele mai bune prietene ale mele si una chiar este cu baiatul ala care se ia de mine dar oricum ma simt o proasta, urata, tampita, distrusa fata din lume si habar nu am ce sa mai fac va rog ajutati-ma din nou!

4 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

In primul rand nu cred ca esti cum te-ai descris, eu cred ca esti o fata minunata atat fizic cat si sufleteste.prietenul tau daca te considera asa si nu iti ia apararea inseamna ca e un prost care nu te merita, iar prietenele alea nu iti sunt prietene! daca iti erau prietene ii alungau pe aia din gasca! faptul ca doar o data au spus sa te lase nu inseamna nimic, ele trebuiau sa ii alunge din gasca. daca asemenea baieti sunt lasati in gasca ta inseamna ca nu e gasca potrivita.Sunt prieteni in lumea asta care ar face orice pentru cineva ca tine,sunt baieti care ti-ar da luna de pe cer, nu iti irosi timpul cu astfel de oameni! arata-le ca nu iti pasa! si ca ei nu te merita, nu te lasa umilita.de multe ori duritatea si indiferenta atrage

| Dul a răspuns:

Ma fata dar tu gandesti? In primul rand daca tot zici ca nu poti sa iesi din gasca " ca unu din cei care te scuipa si isi bate joc de tine este iubitul prietenei tale " de ce nu vorbesti cu prietena ta sa il potoleasca? Nu fii proasta esti fata nu bataie de joc! Pleaca de acolo numai sta cu ei si iarta-ma ca iti zic, dar daca e si gagiutu defata cand iti face asa ceva DE CE NU SE BAGA? Uite un lucru deranjant = isi pune prietenii pe primul loc, treaba ta, dar vei suferi mult!winking

| sonia_6457 a răspuns:

Aolooooooo ce boi asa sunt unii, intimideazai si inmoaiei ( adica plange langa ei si zile ca nu mai vrei si altele. ) si zile ca inseamna ff mult gasca pentru tine. de urata nu esti dar te simti, de proasta nu esti doar sensibila, de tampita niciatat ca ai prieteni, iar distrusa poti fii in acest moment. e jenant date la baietiii din gasca ca o sa te apere ei smug sau cerele asta smug cel putin nu fetelor ca ele. din asta nu mai pot baietii. asa sunt ei cretini sper ca ti-am mai ridicat moralul plzz fundita si nu mai fii suparata nu merita o fata atat de sensibila o gasca atat de iak yawn

| InnaMiau a răspuns:

Pai daca tu te simti o proasta,urata,tampita,distrusa fata din lume,cei care fac misto de tine cum ai vrea sa te considere, ia tu atitudine si da`i naibii putin sa vezi cum incep sa te respecte, invata sa te faci respectata! Nu fi fraiera!