| Tinaa_Kryss_1995 a întrebat:

De cate ori stau afara cu prietenele mele vin si baieti care fac misto de mine, ma scuipa ma injura se comporta foarte urat cu mine uneori ma si bat dar numai cand vine o fata care la toti baietii le place de ea. Ce sa fac in privinta asta nu mai vreau sa fiu bataia lor de joc de ce numai cu mine se comporta asa cand vine fata aia, chiar trebuie sa o impresioneze prin a ma bate pe mine sau a ma injura?

Răspuns Câştigător
| nasoasatonciu a răspuns:

Pai aici sincer cred ca trebuie sa intervina si parintii pentru ca deja au intrecut masura. si pe bune ce baiat intreg la minte crede ca asa se impresioneaza o fata? acum pe bune daca as fi fata aia cred ca mi-ass sterge si facebooku sa nu mai poa sa dea de mine. zi-i si tu fetei aleia cat e de badaran si ca e foarte probabil dupa sa o oblige sa faca sex cu el sau chesti d-astea amenintand-o cu pumnu(acum depinde si ce varsta aveti).

| Liviu a răspuns (pentru nasoasatonciu):

Si parinti ce o sa faca ma? tu nu gandesti? eu am fost in situatia ei ca baiat,parinti nu au nici o putere,am fost si la politie, in ROMANIA nu se face nimic,cum pielea mea sa se rezolve ceva cand astia dupa ce te omoara,abia atunci fac sesizari,numai ii da iluzi desarte, cea mai buna solutie e sa le sparga ea capu,ajunge in arest o luna, iese curata,dupa aia ii da cu saraumanahappy
Atat,numai ii face capu calendar cu idioteni de genu " parinti " sau altele, probabil deja a incercat cu parinti, si nici un rezultat, rezultatu e violenta cand nu se poate cu vorba buna, politie.
P.S urasc violenta.

| nasoasatonciu a răspuns (pentru Liviu):

Intr-un fel ciudat asta a fost amuzant laughing... oricum imi pare rau pentru tine :\. la mine de obicei a mers faza cu printii, doar prefacandu-ma ca ii anunt sau chestii d-astea. si simona977 are dreptate. fi desteapta si nu te lasa. nu iti fie frica, ca daca nu mai iesi cu ei nu o sa mai ai prieteni. sunt atatia oameni pe planeta asta happy. si cum e si foarba aia: sa nu iti pese de parerea celorlalti. deci daca pleci si te cheama sau ceva si tu zici ca nu mai vrei sa vi si te injura si nu stiu ce tu mai bine ii lasi sa comenteze pentru ca gurile rele se opresc daca vad ca nu iti pasa si nu te deranjeaza happy

| Liviu a răspuns (pentru nasoasatonciu):

Te cred, si eu ma rup de ras cand vad ca unu ia bataie de pomana, sau ca e luat peste picior aiurea, ce zici... vrei sa radem am2?

8 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Tu esti baiat sau fata? Ce orientare sexuala ai?

| Vladuthz a răspuns:

Cea mai buna solutie in cazul de fata este sa parasesti grupul respectiv si sa-l eviti pe cat de mult posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te impiedica sa-i inregistrezi pe mobil atunci cand se intampla asa ceva? daca faci asta dai dovada de curaj, mergi cu parintii la politie unde le arati inregistrarea respectiva dupa care depui o plangere impotriva lor, fi cu bagare de seama sa nu se prinda tipii ca inregistrezi, macar vocal si tot este o proba pentru parinti

| simona997 a răspuns:

Nu e frumos din partea lor dar tu daca ai fi fata desteapta nu ai mai sta cu ei si iai lasa in pace daca sunt ei asa fii tu mai buna si arata-le tu prin fapte si prin vorbe ca nu trebuie sa se comporte asa cu o fata.