| Desdemona95 a întrebat:

Dupa ce iubitul meu s-a despartit de mine si am stat asa 3 saptamani, acesta a venit in tara special pentru mine (plecat intr-o tara straina fiind ) ca sa isi ceara scuze pentru comportamentul lui, insa sunt nefericita. M-a dezamagit foarte mult si in perioada cand am fost despartiti, nu a dat niciun semn de viata. Iar acum, dupa ce ne-am impacat, il simt rece. simt ca se aprinde repede daca ii spun ce am pe suflet si imi spune ca nu am rabdare si ca o luam de la inceput cu discutiile. Desi plangea cand si-a cerut scuze, spunea ca s-a gandit la mine mereu in tot acel timp si simteam ca ii pare rau, nu mai simt ca e la fel de tandru, de rabdator, de grijuliu cu mine, desi ar fi trebuit pentru ca datorita lui am suferit atata... Ce-i drept, de 1 zi ne-am impacat, dar inima mea e mult prea ranita si mult prea fragila ca sa ma prefac ca e ceva normal sa fie asa, pentru ca stiu cat de grijuliu si tandru era inainte... Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Daca tu crezi ca relatia nu mai merge si il simti pe el distant ai doua variante:ori o mai lungesti sa vezi ce se intampla, poate trece printr-o perioada proasta, ori ii spui ca te-a ranit prea tare si relatia nu mai merge. Bafta!

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai indoieli in privinta lui e clar ca, mai devreme sau mai tarziu, relatia voastra se va strica.Asa ca, parerea mea este sa discutati serios in ceea ce va priveste.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunteti tineri, sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, melodramele si teatrul asta ieftin sunt de rasul curcilor, e timpul sa va retrageti elegant din relatie si sa strabateti alte taramuri