| forever4you a întrebat:

Credeti ca este bine ca m-am impacat cu fostul meu prieten.adica s-a comportat cam urat cu mine cat am fost despartiti... dar cand ma lua in brate de la spate si ma strangea tare simteam ca inca il mai iubesclove strucksi astazi mi-a bagat si zapada la >sutien:"

Deci ce credeti am facut bine? Am suferit mult dupa elsad

Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

Daca a facut totul din joaca, nu cred ca e o problema.
Dar daca a facut-o cu rau si in genere daca se poarta urit cu tine"si cind sunteti impreuna si cind nu". cred ca nu ai facut chiar bine.Lupul isi schimba blana, dar naravul de-a dracului.Si daca tu ii ierti lucruri mai marunte dar care oricum iti displac, cu timpul el se va purta cu tine si mai urit!
Sunt baietii cu mult mai de treaba decit nebunii de tot felul. Dar iubirea, ea trece.
Si mai bine sa ai grija acum de tine si daca simti ca e agresiv si nu-si prea da seama ca esti o domnisoara, masurindu-si puterile cu tine sa incerci sa renunti la relatie; iar iubirea va trece incepind sa iesi cu altcineva care se poarta mai frumos.Decit sa fii cu el si cind va trece iubirea fiind in relatie(caci de obicei asa e, dar ramine respectul si increderea) si sa isi bata joc de tine!
Parerea mea.
Tu fa ce e mai bine pentru tine!
p. s Da tu i-ai spus vreo data ca nu iti plac asemenea lucruri?
pupic! SUCCESE.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este problema ta dacă mai vrei să mai suferi pe viitor sau nu din cauza lui!
Pa, pa.

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Si ce treaba are faza cu zapadarolling on the floor? ca sincer nu intelegthinking
Daca tu crezi ca si el simte la fel pentur el, e bine.Ar trebui sa stii

| Miley a răspuns:

Nu stiu, dar daca tu il mai iubesti poate da.

| morion a răspuns:

Parerea mea este ca ai facut bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata sa nu faci greseala sa te impaci cu fostele sau fostii, va fi frumos la inceput dar dupa un timp o sa regreti ca ti-ai pierdut timpul si ai investit in sentimente, plus ca vei suferii mai mult categoric! dar mai exista si exceptii, acum vezi tu ce faci

| kosmynutza a răspuns:

Nu stiu nuh cred ca ai facut bine deoarece ai ai spus si ca ai suferit dupa el si daca sa comportat si urat cu tine, nuh tottimpul trebuie sa iti asc inima mai trebuie sa te si gandesti dc a facut asa. Sper sa gasesti raspunsul pe care il cauti.succes:p