| Nutu18 a întrebat:

E prima data pentru mine cand cer ajutor, asa ca fiti gentili E vorba despre o fata pe care o plac, de fapt "plac" e putin spus. Habar nu am cum sa'i spun pentru ca cred ca si ea ma place, dar nu stiu sigur. Zilele trecute imi facea avansuri dar cand am tras'o putin de limba, s-a prefacut ca doar glumea. Noi mereu vorbim deschis, radem, glumim, vorbim despre orice. Ba chiar mi-a facut si invitatie la ziua ei cu 6 luni inainte (asta nu cred ca are vreo legatura. dar nu stiu sigur) ca sa fie sigura ca vin laughing vroia sa ne intalnim cateodata, rade mereu la absolut fiecare gluma a mea :X si nu i se par prostesti sau deplasate...chiar daca unele ar putea fi... voi ce parere aveti? Sar putea sa tina la mine?

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Pai invit-o la un suc sau eu stiu la o plimbare si daca iasa bine ai putea sa ii spui ce simti poate tine si ea la tine dar asteapta sa faci tu primul pas. happy bafta

2 răspunsuri:
| aaalexutza a răspuns:

E clar ca tine la tine te place si tu pe ea :X deci puteti fii impreuna. incearca sa vb cu ea direct si spune-i sa fie serioasa big grin funda?

| DeEa_8231 a răspuns:

Curaj! Esti baiat! Sunt fata! Noi asteptam baietii sa fac primul pas.Asa e tot timpul:Xtongue