| Andreims88 a întrebat:

Iubesc o fata, nu ii dau numele si cred ca si ea ma place.......de fapt de 2.
Prima pe care o plac putin mai mult imi da cu anumite chestii peste fund (mana, caiet, pix etc.) Aproape la orice gluma zic rade. Dar aici e problema....Ne intalnim numai la scoala, pe drum nu ne intalnim deloc...
Iar a 2-a care o alta varianta, cand e mereu vine la mine. Suntem aproape bff, sta pe al meu umar si eu la fel, STA FOARTE APROAPE langa mine si mereu radem, facem ce vreau eu dar mai mult ce vrea ea, dar nu vorbim pe mess sau insta pentru ca are treaba si mai sta si cu altcineva... Mi-a spus ca ii place de un baiat... Dar nu prea cred, sunt multe alte chestii dar nu vreau sa le vada isi va da seama ca cine sunt. Si mda ea e plecata in Grecia acum si vine doar la vara si in Decembrie si gen vreau sa intreb, la care am mai multe sanse sa aflu daca ma place si cum?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cu aia din Grecia îți pierzi timpul laughing
Încearcă să vorbești cu cealaltă, poate și ei îi place de tine.

| Plato a răspuns:

Nu ai ceva de desenat, copilas? laughing
Iti zic ceva sa tii minte pe viitor: cand crezi ca ai mai multe variante, de fapt nu ai niciuna.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Cati ani ai, mămică? laughing)

| AjutorNeconditionat a răspuns:

In primul rand dacă îți placea cu adevărat de prima fata nu mai apărea și a doua deoarece ai fi fost suficient de focusat pe una dintre ele încât sa nu te uiti după altele. In al doilea rand dacă fata nr 2 sta in Grecia relația ar fi aproape inutila asa ca.tu alegi