| Mary_7870 a întrebat:

Ei bine, am o problema. sunt cu un baiat cam de o luna si ceva. si nu stam in acelasi oras. si problema este ca tzin foarte mult la el si si el la mine. si ne-am certat de cateva ori dar n`am impacat. in fine asta nu prea conteaza. Dar acum vineri trebuia sa vina la mine sa ne intalnim. si nu a mai intrat pe mess de joi. si nu pot sa-l sun pentru ca si-a vandut telu'. Si nu stiu cum sa-l contactez pentru ca sunt disperata. mi`e frica sa nu fi patit ceva. mentionez ca am nr. mamei lui, dar nu vreau s`o sun pentru ca mi`e frica sa nu se supere el. pentru ca mi-a zis ca, data viitoare cand ne vom certa ne vom despartii definitiv. si nu stiu ce sa mai fac. in toate aceste zile am fost ft trista. am ajuns la concluzia ca poate nu`i merge netu' sau messu' dar sa nu intre atatea zile? ca putea chema pe cineva la el sa il faca.si de miercuri, in fiecare noapte tot cu el visez si tot de rau. si mi`e foarte frica sa nu fi patit ceva. Ce imi recomandati sa fac? nu imi spuneti ca sa ii dau papucii pentru ca tin enorm la el. Dau fundita :*.

3 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Sa te calmezi si gandesti logic ce sa fi patit? daca patea ceva aflai ceva.

| DeeaLovee a răspuns:

Probabil ca nu mai vrea sa fie cu tine, si asa se manifesta. In loc sa iti zica ca nu mai vrea sa fiti impreuna, pentru a nu te ranii. Sau poate ca are nevoie de o pauza.

| buburuza_4437 a răspuns:

In primul rand e clar ca nu vrea sa mai fie cu tine ca daca chiar te iubea facea tot posibilul sa te sune si sa tineti legatura.in al doilea rand poate are pe altcineva.o relatie la distanta nu tine.din cate ai scris uh sus e clar ca lui nu ii pasa de tine.nu trebuie sa o bgi pe mama lui in discutie.e clar cu el te joaca p degete.eu iti sp ca e mai bine sa il uiti si sa iti faci pr pe cineva care e din oras de la tine, de care poti fi aproape mereu si cu care sa te vezi des si care sa tina cu adevarat la tine. sper ca te-am ajutat.bafta!:*si ink ceva nu t merita lasa-l!