| Futardel a întrebat:

Buna TPU este normal ca la varsta de 14 ani sa ai penisul de 6cm si sculat de 15cm? adica poti satisface o femeie?

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

La 14 ani asta te intereseaza pe tine?

| HappyGrumpy a răspuns:

Nu nu e normal, in asia minimum e 2 cm si maxim 12 cm, media fiind de 6cm in erectie, in africa minimum e tot 2 maxim e tot cam 12 dar inchi, deci 5-30 media fiind 18cm, deci nu exista normal, suficient este si 7 cm nu vezi asiaticele ca sunt nemultumite si ca navalesc peste africani. asa ca stai bine. asta e media la noi.