| alex57383 a întrebat:

Este normal ca la 13 ani sa ai penisul de 15cm?
PS. Precizati daca e prea mare pentru varsta asta sau e prea mic.

Răspuns Câştigător
| petertb a răspuns:

Este ff normal.13 ani-15 cm "te tii bine". spre ex sunt ff multi adulti care nu depasesc aceaste marime(decat cu pastile).asa, daca la 13 ani o ai de 15 cm, pe la 21 can nu va mai creste(cv normal la oricine) o vei avea 20-25 cm.

3 răspunsuri:
| JuliaR a răspuns:

Voi va dati seama ca vaginul unei femei are, in medie, intre 8 si 12 cm la care se mai adauga cativa in momentele de excitatie sexuala, nu? Adica, dupa parerea mea cu 25 de cm, dupa cum spunea petertb, nu prea ai ce sa faci. ii cam ai degeaba! provoci durere si nu placere, ceea ce e cam nasol. Oricum, nu stie nimeni cum vei evolua tu din punctul asta de vedere dar la cum te prezinti acum e absolut ok. numai bine!

| cornel13 a răspuns:

Este normal...

Răspuns utilizator avertizat