| Crestian a întrebat:

La 12 ani am penisul 15cm si spermatozoizi am e normal?

Răspuns Câştigător
| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Bravo cu asa penis o sa ajungi la 20 cm.Si treaba cu spermatozoizi e normala, pentru ca in inceputul acestei varste incepe pubertatea

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eşti normal, nu te mai stresa atât.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

15cm la 12 ani?
Mă las-o jos că măcăne, ai măsurat-o cu metrul englezesc ce dracu?laughing

| andreii2 a răspuns:

Cam mic.trebuia sa il ai de 25 cel putin

| danutsik a răspuns:

Nu mai bine joci fotbal in curtea scoli decat sa iti masori penisu?

| Allegria a răspuns:

Este foarte normal si in plus este foarte bine smug
ai sa innebunesti fetele laughing

| Bianca_3626 a răspuns:

Da e foarte normalwinking

| someone_8322 a răspuns:

Si eu ma intreb:Oare e normal ca la varsta ta sa pui astfel de intrebari? Esti in pubertate, inca te dezvolti OMULE!
wtf straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perioada de pubertate cam asa incepe pe la aprox 12 ani! e normal sa te dezvolti.acum depinde si de mostenirea genetica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de microscop ai folosit pentru a vedea spermatozoizii? sau te-ai dus in ora de biologie si ai contaminat o lamela de la microscop, sau ce stiu eu, poate ai ochi buni si iti poti vedea cu o simpla zgarietura si concentratia de zahar din sange...in rest esti normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

laughing pustiu e crima... ce va luati de el e normal sa se laude ca o are de 15 cm sub pretextu asta daca e normal am observat ca el pune mai mereu intrebari despre sex ceea ce nu e rau trebuie sa se informeze nul mai criticati atat ca e prea mic ca nu stiu ce mai bine sa afle de acum succes happywinking

| antipatica a răspuns:

Da pentru ca fiecare se dezvolda diferit.