| Octa112 a întrebat:

Am O intrebare am 13 ani si am penisul de 15cm este bine sau este normal?big grin

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Îhî, si IQul? cu el nu vrei sa te lauzi? De ce ai impresia ca inteligenta unui barbat sta in dimensiunea penisului? Ori, de ce crezi ca ar interesa pe cineva cat o ai?

| foxi a răspuns:

Este normal!

| Monica a răspuns:

La 13 ani te chinuie intrebarea asta?!
Nu are importanta, sau cel putin nu ar trebui sa aiba importanta.
Si da.E normal

| RyugaHideki a răspuns:

Cred.doar cred.ca este putin cam mare laughing marimea medie este de 17 cm dar aici vorbim de varste de 16ani+ laughing Dar e ok. Fii mandru ca il ai mare deoarece unii isi doresc sa il aibe atat de mare la varsta de 16-17 ani happy

| Emazio a răspuns:

E normal