| andede a întrebat:

Sunt un baiat de 13 ani si aproape 2 luni a am o intrebare: cat e normal sa ai penisul la varsta mea? eu il am in erectie de 15CM si as dori sa stiu daca e OK.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La varsta ta normalul este undeva intre 8 si 13 cm. Tu roga-te sa te fi dezvoltat tu mai precoce si cresterea sa se opreasca inainte de varsta la care o face de obicei. Fiindca un penis prea mare este un mare handicap.

| Mihaic93 a răspuns:

Nu, e prea mic pentru varsta ta.

| elamit a răspuns:

Normal ca e ok la varsta ta e bine, ar trebui sa ai alte preocupari.

| dragosh a răspuns:

De ce te preocupa?raised eyebrows

| andreiyo50 a răspuns:

Uite un site util unde te poti informa : http://www.clopotel.ro/educatie/educatie_sexuala/