| KostaKhe a întrebat:

Buna TPU.Este o fata de care imi place.I-am dat likuri pe Facebook, commenturi dragute.i-am spus ca are poze faine.......Va rog sa ma ajutati, ce trebuie sa fac ca sa ma placa (nu o conosc). Multumesc

4 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Salut.

Mai întâi să te vezi cu ea faţă în faţă, doar nu o să ai o relaţie virtuală nu?raised eyebrows.

Vezi pe unde stă, caut-o..ieşi cu ea pe afară şi spune-i faţă în faţă că o placi.aşa greu este? thinking

| adriang95 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu, doar ca la mine e mai complicat...
Cere-i numarul, vorbeste putin cu ea si invit-o la un suc. Acolo trebuie sa fii tu insuti, dar sigur pe tine (pentru ca o fata vede cand tie "frica", iar timiditatea nu ajuta cand este in exces), si incearca sa faci "rost" de un moment in care sa fiti doar voi doi. Atunci te decizi daca ii spui ca o placi sau nu (dupa felul in care a vorbit, s-a comportat, etc).
Bafta

| sellieania a răspuns:

Salut iesi mai vb cu ea nu-i pune doar commenturi la poze ar crede ca esti obsedat de eabig grin, invit-o la un suc gaseste ceva pozitiv ca sa va placa la amindoi dar nu state virtual si comunici cu ea:* succese...

| Deeutza0745 a răspuns:

Mai dai like-uri smug