| anonim_4396 a întrebat:

Este o fata la scoala care tot se uita la mine odata m-am uitat fix in ochii ei si ea in a mei si am vazut ca ma place dar nu stiu sigur cum sa o abordez sau cum sa aflu? oare trebuie sa atp ca totul sa decurga de la sine?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai, dupa cum spui tu, de aflat, ai aflat din ochii ei! Acum tu trebuie sa-i demonstrezi ei, cat si tie, ca esti capabil de o relatie cu ea. Spune-i fetei in fata ca iti este draga si invit-o la clasicul suc. Daca nu, mai stai deoparte un timp observand cum alti baieti iti fura fata!

| JusBoss a răspuns (pentru neutrino):

Cum sa o abordez ceva idei?

| JusBoss a răspuns (pentru neutrino):

Cum sa o abordez?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce clasa esti?

| unknøwn a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu contează ce clasă e.
Că-i a doua, că-i a noua, tot acelaşi lucru îl are de făcut.
Se duce la ea şi o bagă în seamă.

Sau ai întrebat asta făcând pe tipul ăla trist de faptul că e singur de stă pe site-uri şi zice "Câţi ani ai? Aaa, păi 14. Păi la 14 şcoală. Lasă fetele. Că ajungi un ratat în viaţă dacă nu-ţi vezi de şcoală. Ai timp de asta pentru mai încolo."
Păi bă, 14 încă e prea târziu.
Obişnuieşte-te de la 12. Aşa prinzi experienţă. Cu cât mai repede, cu atât mai bine.
La 12 ani vorbeşti cu fetele.
La 13 le săruţi.
La 15 eşti gata să le-o tragi. Că-i mai bine decât să faci laba trist şi singur. Cineva le-o trage oricum, că aşa-i societatea. Da parcă-i mai bine să le-o tragi tu decât ăia cu 10 ani mai mari ca tine.
Hai salut!
Nu da reply! Nu o să citesc.

| anonim_4396 explică (pentru unknøwn):

Frustrilaaaa laughing))) ce-ai ba? laughing)