| Ioanaaa93 a întrebat:

Este posibil ca dupa inceperea vietii sexuale menstruatia mea sa se regleze si sa vina o data la 28 zile?

6 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Nu prea cred... adica mie nu mi se pare ca m-a influentat. Asta se face singur, dupa varsta de 18-19 ani! La inceput, la oricine este cativa ani asa... dereglathappy

| mirelushhh a răspuns (pentru MissxD):

Nici dupa varsta de 18-19 ani nu e sigur ca ti se regleaza...
Menstruatia se regleaza sigur daca iei anticonceptionale dar daca nu nu o sa iti vina la fix 28 de zile

| MissxD a răspuns (pentru mirelushhh):

Na... nu stiu exact. Eu am zis ce am auzitwinking

| IMC90 a răspuns:

Nu, e posibil insa sa ramai bortoasa.

| NeneaGogu a răspuns:

Stai asa ca nu inteleg ceva, sunt baiat si mi-am inceput viata sexuala acum 2 ani, eu de ce nu am asa ceva, trebuie sa merg la medic sau ce?

| drhotzu a răspuns (pentru NeneaGogu):

Asa ceva ce?
vrei si tu menstruatie?
straight face