| biancavoicu112 a întrebat:

eu am avut o relatie de 2 ani,m-am desparit de el pentru ca in ultimul timp s-a schimbat foarte mult,a devenit posesiv, gelos, in fine nu asta conteaza.Cand ne-am despartit el m-a amenintat cu sinuciderea,eu nu l-am bagat in seama,credeam ca e o vrajeala pentru a ne impaca,surpriza mea a fost, ieri cand am auzit ca sa aruncat de la etajul 3, a scapat usor cu o mana rupta si cateva zgarieturi,eu acum stau si ma gandesc:oare o va face din nou? ce ar trebui sa fac? eu nu-l mai iubesc, am ajuns sa il urasc, dar nici nu vreau sa pateasca ceva.Voi ce parere aveti? sa ma impac cu el doar ca sa stiu ca e ok?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

NU. Sub nici-o forma sa nu te impaci cu individul asta. Nu trebuie sa platesti tu pentru prostia lui, nu tu l-ai impins de la etajul 3. Daca asa face el fata despartirilor, nu are decat sa se arunce din elicopter, ce face el e un strigat disperat ca sa-ti atraga atentia sub orice forma si sa te manipuleze astfel incat sa te intorci la el. Ii va trece, nu e primul si nici ultimul nebun care face un gest de genul. happy Ciau :*

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu ar fi indicat.De ce sa stai fortata intr-o relatie?
Cel mai bine ar fi sa rupi orice legatura cu el dar sa spui cuiva despre ce se intampla macar parintilor lui, poate pot ei impiedica inca vreun gest de genu'.

| iubesc a răspuns:

Ar fi cea mai mare greseala din viata ta sa te impaci cu el. Nu e corect sa te santajeze in halul asta. Trebuie sa accepte ca s-a terminat, vorbeste si clarifica lucrurile cu el intre 4 ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pare persoana perfecta cu care sa ai o relatie. Ce fata nu si-ar dori sa traisca altaturi de un cretin care se arunca de pe blocuri!?