| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita. m-am despartit de prietenul meucrying, de o saptamana aproape.Amandoi am gresit, eu l-am mintit de multe ori, din cauza unei minciuni de-a mele ne-am desp. dar si el a gresit ca era prea posesiv si gelos, nu puteam sa am o prietena ca nu suporta sa vb cu niciun baiat ca amici si nici prietenele sa am, cu orice fata vb el zicea ca nu e de mine, dar nu e asa cum zicea el.In fine, am gresit, el acum are ciuda pe mine ca l-am mintit si m-a prins cu minciuna si nu stiu, amandoi asteptam un semn, eu de la el sa ma sune, el sigur ast sa il sun eu, dar eu nu las orgoliul, m-a sunat alataieri sa vada cf, dar de atunci nimicsad, eu nici atat, si nu st parca intr-un fel e mai bine ca ne-am desp, dar intr-un fel imi pare rau, cu el mi-am inceput v sexuala, ne-am iubit mult timp si totul era perfect pana acu 1 luna cand am inceput cu certuri, gelozia din partea lui si minciuni din partea mea.
Ce sa fac oare? Sa ma impac cu el sau sa imi vad de viata mea? Oare el ma va mai cauta? Sa ast sa ma sune el?

Răspuns Câştigător
| NoNameYou a răspuns:

Buna eu zic sa pui mana pe telefon si sa il suni. Daca va iubiti, cred ca el deja a trecut peste astea dar cum tu l-ai mintit si nu invers asteapta un telefon din partea ta...in legatura cu gelozia si posesivitatea e normal daca nu ar fi asta nu te-ar iubi

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca nu ii simti lipsa zilele astea inseamna ca nu il iubesti, rezulta ca trebuie sa mergi mai departe!

Daca ti-e dor de el si simti ca ai gresit, ca meritati a N-aispea sansa, atunci lasa naiba orgoliul deoparte si suna-l!

Alege tu!

| Cătălina a răspuns:

Daca tu chiar iti doresti sa te impaci cu el(presupun ca il iubesti mult daca a fost primul pentru tine), trebuie sa lasi deoparte orgoliul si sa il cauti. Discutati si incearca sa fii cat mai intelegatoare cu el. Promite-i ca daca se va intoarce la tine nu-l vei mai minti, iar de data asta respecta-ti promisiunea facuta.Vezi ce iese.Eu sper sa va impacati.

o zi superba iti doresc! :*

| DeniSsa_6166 a răspuns:

O relatie se bazeaza p incredere in mod special.eu krd ca amandoi ati gresit
u nu trebuia sa-l minti. iar el trbuia sa te lase sa respiri(adica sa nu mai fie asa posesiv)
eu zic sa il suni, dk totusi ti la el
. dk astepti sa te sune el. s`ar putea sa fie cam tarziu.
cere`i scuze, lasa orgoliul la o parte si du`te la el
ca dupa aia isi va da seama ca regreti si ca il iubesti cu advarat.si va veti impacawinking

primesc funditSa?batting eyelashes
happy

| geo_2577 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te impaci cu el ii zici u acolo ca iti pare rau ca l-ai mintit nustu ce si poate totul se va rezolva iti urez succes.Si o funda mare pentru mine plse.

| ana_1696 a răspuns:

Buna ...Asa sunt baieti el de asta era gelos ca a tinut mult la tine si suna-l si tu odata sa nu zica ca el tot tea sunat si tu nimic si daca tiai si inceput viata sexuala cu el ar trebui sa va inpacati ps doar cei care se cearta mult se iubesc cu adevarat sper a te ajute :*