| Kidutsa a întrebat:

Eu am avut un prieten, care i placea sa fie cu mai multe fete de odata ( el credea ca toate fetele sunt la fel) Inainte sa stea cu mine a mai fost cu 3 fete si acelea nu isi dadeau seama.
Pana cand am aparut eu ne-am intalnit dupa o saptamana ce ne-am cunoscut am fost impreuna.
Dar el mai era cu o fata de 5 luni. El spunea ca o iubeste dar ma iubeste si pe mine si pentru mine ar face orice!
Si dupa 3 saptamani ne-am desparitit pentru ca eu in fiecare zi aflam ca inca e cu acea fata. dar si cu mine si il bateam la cap.pentru ca eram geloasa >:". Si dupa ce ne-am certat am suferit.si eu si el(cred).
Dar dupa o saptamana nu am mai rezistat si m`a bagat in seama!
Dupa 7 saptamani de sperante s-a certat cu toate prietenele lui si imi tot zicea..."renunt la x pentru tine"
Dupa ce a renuntat la x s-a schimbat planurile!
Nu a mai vrut sa fim imrepuna, si am suferit mult si acum mai sufar!
Nu stiu ce sa fac.crying. inca il vreau dar nu vreau nici sa par prea insistenta, el stie cat sufar si mi-a zis ca si el sufera ca mi-a dat sperante etc.
Eu nu vreau sa par prea insistenta si sunt o fire putin rusinoasahappy
Dar as vrea sa pot sa-l fac sa ma vrea iar, el ma vrea dar el are 17 eu 14 sad si in afara de iubire vrea si altceva
Un sfat?batting eyelashes

Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

Eu zic sa-l lasi; nici nu stiu cum ai acceptat sa fii cu el din moment ce avea alta prietena... incredibil ce tupeu au unii; unii tipi care nu-s de calitate sunt cu 3 iar altii care sunt de calitate cu nici una. Uita-l n-are rost sa suferi pentru el ca este un curvar daca pot zice asa... sunt o gramada de alti baieti mult mai buni ca el care te vor si tu te uiti dupa unu ca el. Treaba ta ce faci, sfatul meu: uita-l, ca nu se merita si este bataie de joc fata de tine si de celelalte

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Voi copii din ziua de azi, invatati de la parinti si asteptati sa fiti pe cont propriu nu suferiti acum ca mai tarziu veti avea mai multe greutati pe cap, traiesteti copilaria pana la 18 ani ¬¬

| Crisu a răspuns:

Pf. sper ca nu te superi ca te intreb, dar cum il cheama? nu de alta, dar cunosc si eu un baiat care e asahee hee. si legat de asta... tu nu ar trebui sa suferi, pentru ca se pare ca pentru el nu esti asa de importanta, si in fond nu te merita.sa fie cu 3 deodata? si de unde sti ce a incheat cu toate prietenele?

| justmeesb a răspuns:

Nu are rost sa te complici, tu pari mai linistita, el pare mai aventurier si nu va potriviti, eu una dupa o cearta serioasa cred ca intervine o ruptura si in ciuda faptului ca incercam sa o "lipim" la loc, dar nu mai e la inceput si nu mai tine. De ce sa te agati de el? Chiar vrei sa fi pe locul 2-3-4 in prioritatile lui? Daca a mai fost in trecut cu 2-3 odata e f f f probabil sa fie asa mereu!

Răspuns utilizator avertizat
| yoyodedeea a răspuns:

laughingbai... daca ziceai ca are 18.ma uitam crucisi la tine.nu de alta da parca ai vb de un pr de-al meulaughing. the same storylaughing

| Kidutsa explică:

Multumesc pentru sfaturi!:*
Si raspunsurile la intrebari vi le-am trimis pe privatwinking

| catalinagabriela a răspuns:

Esti prea mica sa t implici prea mult sti u la ce ma ref