| CafelutzzaCuLapte a întrebat:

eu am fost cu un baiat de care ma tot desparteam in continuu si ne impacam ..am fost ft ft proasta ca acceptam mereu sa ne impacam ...ptr ca lui ii placea de prietena mea cea mai buna si cand vorbeam cu el pe mess sau prin msj imi spunea ca ma iubeste etc etc vrajeli din astea, dar cand ne intalneam fata in fata parca nici nu ma cunostea straight face eu in timp mi-am dat seama ca nu ne potrivim deloc..la un moment dat cand ne despartisem odata a intrebat-o pe prietena mea daca vrea sa fie cu el si ea a zis ca nu... dupa m-a intrebat pe mine ce sa zica..si eu i-am zis sa spuna da.a zis da si a doua zi la scoala i-a dat papucii. Dupa prietena mea sa impacat cu fostul ei ( cei doi fiind cei mai buni prieteni si noi doua la fel ) si am vazut odata pe id unuia dintre ei cand vorbeau pr meu ii spunea pr ei ca ar intrebao pe prietena mea daca vrea sa fie cu el dar ea nu ia relatiile in serios straight face ( le ia dar de el nu-i placea ) si imi tot spunea ca pe mine ma iubeste si pe ea doar o place si cand ne-am despartit definitiv acum el vb cu ea in continuu si eu desii par indiferenta, mor de gelozie crying sa nu imi spuneti sa ii zic asta prietenei mele ca nu am sa o faq.ea este o fire mai " altfel " si daca ii zic face in asa fel ca sa imi intoarca vorba intr-un mod finutz si adevarat! El ii spune ei " dulceata, frumoaso, ii dedica melodii ..etc iar ea din cate am inteles ii da cu F L I T! thinking Ce sa facc? Cum fac sa il uit? crying((

2 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Agata altu!

| CafelutzzaCuLapte explică:

Am uitat sa mentionez ca dau fundita! puppy dog eyes