| emolove45 a întrebat:

Buna TPU eu am o "gasca" de prieteni am intrat in gasca vara trecuta i-am cunoscut... in fine acolo in gasca e un baiat vorbesc destul de mult cu el glumim s. m. d dar mie imi place de el si nu stiu cum sa-l cuceresc nu am curaj eu sunt o fata foarteee curajoasa dar cand vine vorba de baieti... o las mai usor cum sa fac sa vorbeasca cu mine in alt fel?! happy Merci anticipat :**

Răspuns Câştigător
| aamyy a răspuns:

Pai in primul rand afla daca simte si el ceva pentru tine.In al doilea rand incerca sa comunici cu el dar nu te avanta prea tara daca nu sti sigur ca ii place de tine,poti vorbi cu el la telefon,prin mesaje,poate mai iesiti(dor voi doi altfel nu vei pute vorbi foarte bine cu el),fi curajoasa si fa tu primul pas,daca el nu poate.Dar ai grija sa nu fi distrusa,daca nu ii prea place de tinenu plange in fata lui,sa produci mila, spune bine, si gata.Sper ca ti-am fost e folos. Daca mai ai ceva de intrebat poti sa imi lasi un mesaj sau sa ma contactezi pe adresa aamyy. aamaa@yahoo.com

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fara gasca ce esti? cine esti? o nimeni? am o gasca,am intrat intr-o gasca, acolo in gasca, dar de ce in gasca? o sa va si iubiti in gasca? intai seful gastii si dupa ala ceilalti la rand dupa ierarhia stabilita in gasca? ca tu trebuie sa fii DE GASCA?