| anonim_4396 a întrebat:

eu am un laptop cu windows 7 si cu google chrome, de fiecare data sterg istoricul deoarece nu imi place sa ramana tot ce am accesat, am o nelamurire daca vine un domn sa imi repare windowsul crederti ca poate vedea tot ce am accesat eu pana acum, daca am sters tot istoricul? mersi funda + vot

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

Dacă ai șters istoricul atunci din browser nu poate să vadă. Ar trebui să ștergi totuși și istoricul paginilor web din windows, click dreapta pe partiția C din My Computer, disk cleanup, și ștergi chestiile cu internet: temporary internet files, temporary files, recycle bin. Pot să rămâne niște poze prin C de pe siteuri deochiate vizitate și în felul ăsta se șterg toate. Dar stai liniștită, nu cred că domnul ăla e interesat de siteurile pe care ai intrat. Numai bine.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Le poate vedea in istoricul antivirusului tau, desi nu inteleg de ce l-ar interesa pe el ce anume ai accesat tu!

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu, sigur ca nu, ar fi ciudat odata ce l-ai sters! Desi eu nu le sterg, el oricum daca vine nu cauta pe ce te-ai uitat tu.

| ConnstanntiN a răspuns:

Frecventezi site-uri porno? big grin

| FlorinDiablo a răspuns (pentru ConnstanntiN):

Iti dai seama ca se uite pe roz8 de rupe laughing

| Andreionut a răspuns:

Nu