| RaulMA a întrebat:

Bună TPU, eu cu prietena mea (eu am 20 ea 18 ) facem 2 ani impreuna..si vrea sa vina la mine (ea stând la sat eu la oras) sa doarma la mine gen..ca sa pot sa o scot in oras..sa ii iau un cadou, etc ..problema este ca ai ei nu sunt de acord cu relatia noastra..si nu ne lasa va dati seama, dar vrem sa iesim si asa. Aveti vreo idee ce scuza sa bagam sa vina..are o prietena buna in oras ..deci poate baga o scuza legata de ea..sunt si colege. Vreo idee? Normal nu e buna minciuna, dar acum chiar e nevoie.

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Me poate spune ca are 18 ani si ea trebuie sa isi aleaga partenerul nu ei.
De ce sa umblati cu minciuni?

| Secret5 a răspuns:

Clar nu aveți 20 și 18 ani, maxim 15-16 pentru că la vârsta aceia sigur nu ați fi pus o asemenea întrebare!